Profesjonalny montaż rolet w Łodzi i okolicach


montaż rolet w łodzi i okolicach

Jako producent rolet na wymiar przykładamy dużą wagę do szczegółów wpływających na komfort użytkowania naszych produktów. Kluczem do zadowolenia z funkcjonalności i estetyki osłon okiennych jest dobór odpowiedniego modelu rolet i ich prawidłowy montaż. Z tego powodu wszystkim zainteresowanym montażem rolet w Łodzi i okolicach oferujemy wymiarowanie rolet na miejscu i montażu w cenie realizacji usługi.

W trakcie spotkania z klientem nasi doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji i pomogą w doborze odpowiedniego modelu rolet, uwzględniając wszystkie potrzeby użytkownika i budżet przeznaczony na realizację inwestycji. Wymiarowanie rolet pozwala nam też przygotować dopasowany zestaw montażowy składający się z rolet i wszystkich niezbędnych akcesoriów, aby podczas montażu wszystko poszło, jak należy.

Dlaczego warto kupić rolety z montażem od producenta?

  • Dobór modelu – wymiarowanie okien, drzwi tarasowych i witryn u klienta to doskonała okazja do wyjaśnienia wszystkich niuansów związanych z technologią przesłon okiennych. W trakcie tego procesu oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania i gwarantujemy idealne dopasowanie wybranych rolet do miejsca montażu.
  • Wymiarowanie rolet w cenie – to gwarancja, że wybrane rolety i akcesoria do ich montażu będą idealnie dopasowane do każdego skrzydła okiennego.
  • Dobór optymalnej techniki montażu – nasi specjaliści wybiorą idealną technikę montażu. Gwarantujemy, że montaż kaset i prowadnic do skrzydeł okiennych nie naruszy warunków gwarancji okien PCV. Dobierzemy też odpowiednie akcesoria do montażu rolet na ścianie czy suficie.
  • Szybki montaż bez niespodzianek – przygotowany wcześniej zestaw montażowy i wykorzystanie go przez doświadczonego pracownika z firmy produkującej rolety na wymiar to gwarancja sukcesu podczas montażu. Wyróżnia nas szybka realizacja projektów.

Techniki montażu rolet – co warto wiedzieć?

  • Montaż rolet na ścianach lub suficie – rolety wolnowiszące stanowią rozwiązanie, które umożliwia montaż mechanizmu z rurą nawojową także na ścianie i suficie. W ofercie są dostępne rury o różnej nośności, co pozwala na dobranie odpowiedniego mechanizmu do rolet o każdej długości.
  • Montaż rolet na skrzydle okiennym – montaż rolet na skrzydła pozwala idealnie zintegrować mechanizm z profilami skrzydła okiennego. Stosując rolety w kasecie, do minimum ogranicza się ilość miejsca zajmowanego przez przesłonę.
  • Montaż rolet zaciąganych od dołu – rolety zaciągane od dołu cisza się nieustającym zainteresowaniem. Wielu użytkowników określa je jako bardziej funkcjonalne. Możliwość osłonięcia dolnej części okna uważa się też za dające poczucie komfortu i dyskrecji.

Montaż rolet to zadanie, którego efekt wpływa na komfort użytkowania osłon – prawidłowo zwymiarowane i zamontowane rolety są bardzo łatwe w obsłudze. Ewentualne błędy wynikające z pośpiechu lub pomyłek podczas doboru modelu i akcesoriów montażowych mogą powodować problem z funkcjonowaniem mechanizmów i usterki.