Rolety dzień - noc


rolety dzień noc

Rolety dzień - noc

Nowoczesne rolety dzień – noc to świetny wybór do domu – dzięki nim można uzyskać różne stopnie zaciemnienia pomieszczenia zgodnie ze swoimi potrzebami. Tkanina rolety tego typu składa się z naprzemiennych pasów, które oddzielone są przepuszczającą światło przestrzenią.

Roletę dzień – noc można ustawić w dowolnej pozycji. W trakcie zwijania rolety pasy nachodzą na siebie, dlatego możliwe jest mocniejsze zaciemnienie pomieszczenia. Można także zwinąć ją całkowicie, a wtedy wpuści ona światło do wnętrza.

Tego rodzaju rolety to idealny wybór dla tych osób, które potrzebują całkowitej ciemności, a jednocześnie zależy im na wysokiej estetyce osłon okiennych. Dostępne są one w szerokiej gamie wariantów kolorystycznych, dlatego też mogą być dopasowane do Państwa gustu.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią rolet dzień – noc. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty, wtedy zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu umówienia się na wizytę naszego pracownika. Na terenie Łodzi i okolic gwarantujemy darmowy dojazd!

Do pobrania katalogi wzorów w postaci elektronicznej, podczas pomiaru katalogi mamy ze sobą.